Speciální nabídka

Výstava Jana Sováka Příběh života v Domě NATURA

výstavu naleznete v Příbrami , Plzeňská 134. (mapa)

Speciální nabídka pro školy:

Vydejte se na cestu do pravěku v Domě NATURA díky výstavě Příběh života, která je první akcí připravenou Geoparkem Barrandien Ekologického centra Orlov o.p.s..

Výstava potrvá do 30. června 2019

 

Výstava Příběh života vás zve na cestu po stopách vývoje života na naší planetě. Projdete se na ní od starohor až do současnosti. Na vaší cestě vás budou provázet jedinečné rekonstrukce prehistorických zvířat, rostlin a krajin.

 

Výstava je rozdělena do čtyř částí.

 

Jan Sovák se zabývá rekonstrukcemi fosílii a má na svém kontě více než 300 publikací v 15 jazycích. Je ilustrátorem knihy Michaela Crichtona Jurský park, která byla námětem k filmovému zpracování. Podílel se na realizaci filmů, televizních seriálů, např. Upíří deníky. Jeho rekonstrukce vzniklé ve spolupráci s předními odborníky vytvářejí obraz života v dobách dávno minulých.

 

Pod stejným názvem jako výstava vyšla i kniha Příběh života, kterou si můžete za zvýhodněnou cenu 399,- Kč zakoupit v recepci Domu NATURA.

 

Přehlídka velkoplošných obrazů dinosaurů zapůsobí na každého návštěvníka. Jan Sovák je jeden z nejlepších malířů pravěku, ale absolutní špičkou je v zachycení a vyjádření děje příběhu. Jeho díla díky tomu žijí svůj život. Dokáže svými kresbami zachytit reálnou představu útoku dinosaura nebo vyjádří strach zvířete ze šavlozubého tygra.

 

Speciální cena pro školy je 50,- Kč za osobu, pedagogický doprovod zdarma.

Prohlídku je možné realizovat i jako komentovanou. Kromě ní můžete navštívit další expozice Domu NATURA za doplatkem 10,- Kč .

 

Co dalšího nabízí Dům NATURA:

 

Pro školní výlety Dům NATURA nabízí zajištění obědů (polévka, jídlo, nápoj) za zvýhodněnou cenu 125,- Kč.

Informace na telefonním čísle: 725 373 049 nebo 601 105 690

mail: dumnatura@eco-centrum.cz

nebo přímo na objednacím formuláři zde

 

Fotogalerie