Výstava obrazů: Brdy reálné i mýtické

02.06.2021 Výstava obrazů: Brdy reálné i mýtické

Ve Výstavní síni Domu Natura v prvním poschodí budovy si můžete prohlédnout Václavem Šestákem ztvárněná známá místa, ale i zajímavé pohledy na další objekty a zákoutí našeho regionu. Při prohlídce expozice si uvědomíme, v jak zajímavé a krásné části naší republiky žijeme. Nechybí ani historická Huť Barbora v Jincích, což je symbolické, neboť právě v této době se zdejší ekologické centrum podílí velkou měrou na její generální rekonstrukci. Výstava je doplněna o jiná témata včetně exotických krajin s mořem. Na své si však přijdou i nejmladší návštěvníci, neboť část výstavy je věnována dětským motivům.

K pestrosti výstavy přispívá i expozice dalšího umělce, kterým je Matěj Antonín Šesták. Jedná se o syna Václava Šestáka, který v současnosti studuje třetím rokem uměleckou školu. Jeho styly vůbec nekopírují otce. Ve své tvorbě jde vlastní cestou.

Vystavená díla lze zakoupit prostřednictvím recepce. Totéž platí i o knihách Martina Langa a Václava Šestáka, které jsou návštěvníkům rovněž k dispozici.

Rychlý kontakt

Dům NATURA Příbram
Plzeňská 134
261 01 Příbram

+420 725 443 223
dumnatura@eco-centrum.cz
49.6890841N, 14.0081431E

Dům NATURA je projekt Ekologického centra Orlov o.p.s. určený pro širokou veřejnost, který je realizován za podpory Středočeského kraje.
© 2017 - 2022 DŮM NATURA | Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.
Designed by: Jiří Brda | Created by: Reklalink s.r.o.