NÁVŠTĚVNICKÁ HRA KRAJSKÝCH STŘEDISEK EVVO

22.04.2024 NÁVŠTĚVNICKÁ HRA KRAJSKÝCH STŘEDISEK EVVO

DNES ZAČÍNÁ NOVÁ HRA!!!

Návštěvnická hra: PUTOVÁNÍ PO STŘEDISCÍCH EKOLOGICKÉ VÝCHOVY STŘEDOČESKÉHO KRAJE A HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Pojďte se s námi zapojit do návštěvnické hry a poznejte nová místa, nové lidi a získejte nové informace. Souhrn středisek, která nabízejí služby environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty je v obou krajích opravdu obsáhlý.

Cílem hry je navštívit všechna krajská střediska ekologické výchovy Středočeského kraje a minimálně jedno zapojené ekocentrum na území hlavního města Prahy. V každém středisku ekologické výchovy získáte na vyžádání jeden dílek magnetické skládačky – puzzle.

Sestavte si celou skládačku.

Pokud si chcete seskládat celou mapu puzzlů tvořící oblast Středočeského kraje a Hlavního města Prahy, potřebujete nasbírat celkem 6 dílků. Jednotlivé dílky skládačky jsou vyrobeny z dřevěné bukové překližky, na zadní straně jsou opatřeny magnetem. Krásně si tedy vyzdobíte ve škole, ve školce tabuli, nebo doma svou lednici.

Tak šup pro batůžek se svačinou a pitím, obout dobré boty a jdeme na to.

Těšíme se na vás!

Bližší info: Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta (EVVO) - Webový portál Středočeského kraje (stredoceskykraj.cz)


Fotografie

Rychlý kontakt

Dům NATURA Příbram
Plzeňská 134
261 01 Příbram

+420 725 443 223
dumnatura@eco-centrum.cz
49.6890841N, 14.0081431E

Dům NATURA je projekt Ekologického centra Orlov o.p.s. určený pro širokou veřejnost, který je realizován za podpory Středočeského kraje.
© 2017 - 2024 DŮM NATURA | Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.
Designed by: Jiří Brda | Created by: Reklalink s.r.o.